جستجو

تمپر فشاری قهوه Technicalسایز 51

تمپر فشاری قهوه با قابلیت دو زمانه بودن درسایز 51 همراه با دسته فلزی با وزن مناسب عمل تمپرینگ اسپرسو را برای شما سهل می کند.
قابلیت دسترسی: موجود در انبار
3,000,000 ریال
i h
زمان تحویل: تمام نقاط کشور 3 تا 4 روز کاری " در محدوده اصفهان تا قبل از وقت کاری همان روز "

تمپر فشاری قهوه Technical

تمپر وسیله ای برای متراکم سازی قهوه داخل پرتافیلتر است. تهیه اسپرسو چندین مرحله دارد و کوچکترین تغییر در هر مرحله در طعم آن تاثیر می‌گذارد . یکی از این مراحل ، تمپ قهوه است.

اگر به طرز کار باریستا توجه کرده باشید ، برای تهیه اسپرسو با وسیله‌ای بر روی قهوه فشار وارد می‌کند . به این وسیله تمپر ( tamper )  گفته می‌شود وعمل فشردن قهوه توسط تمپر به تمپ کردن معروف است.

دستگاه‌های اسپرسوساز با اعمال فشار بر روی قهوه توسط آب ، عمل عصاره گیری یا انحلال را تا حد زیادی سرعت می‌بخشند. قهوه‌ای که داخل سبد قهوه دستگاه اسپرسوساز ریخته می‌شود باید یکدست و درای سطح صاف باشد که این عمل عصاره گیری هرچه بهتر انجام پذیرد. به همین منظور به تمپر نیاز است. تمپر قهوه‌ها را فشرده کرده و به یک توده‌ی فشرده شده تبدیل می‌کند تا آب بتواند هرچه بهتر در بین آنها عبور کرده و عمل عصاره گیری صورت پذیرد.

برای اینکه یک اسپرسوی مطلوب به دست آید ، آب نیازمند مقداری فضای خالی قبل از برخورد با سطح قهوه درون پورتافیلتر است. زمانی که تمپ انجام نگیرد این فضا برای آب مهیا نمی‌شود و در نتیجه عمل عصاره گیری به خوبی انجام نمی‌پذیرد و باعث سرازیر شدن آب از کنار فیلتر و فضای اطراف دستگاه را کثیف می‌کند.

مهمترین دلیل برای تمپ قهوه ، ایجاد رایحه‌های مطلوب در قهوه است. زمانی که تمپ به خوبی انجام پذیرد ، آب به بهترین نحو می‌تواند در آن نفوذ کرده و روغن‌های داخل قهوه به خوبی آزاد شده و باعث ایجاد رایحه‌های قهوه می‌شود.

تمپر فشاری Technical با قابلیت دو زمانه بودن تمپ کردن قهوه را برای تمام کاربران راحت کرده این تمپر دارای یک لبه است که به دور پورتافیلتر گیر کرده و تمپر به روی قهوه فشار کامل می آورد و عمل تمپ قهوه به خوبی انجام می شود.

 

مشخصات محصولات
ابعاد قطر 51 میلی متر
جنس بدنه استیل و پلاستیک
سایر مشخصات مناسب برای دستگاه های اسپرسوساز
کاربری خانگی و کافی شاپی
سایر قابلیت‌ها تکنیکال ( دو زمانه )
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بسته
  • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*
برچسب‌های محصول