جستجو

سپاهان

شرکت سپاهان جارو با هدف طراحی و تولید انواع جاروبرقی های خانگی و مکنده های صنعتی در سال 1366 تاسیس گردید. این شرکت از همان ابتدا با بکارگیری کارشناسان مجرب در حوزه صنعت و در راستای پیشرفت و توسعه صنعت لوازم خانگی کشور اقدام به طراحی ، بومی سازی و تولید نموده است.

نمایش به عنوان گرید فهرست
مرتب‌ سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
جاروبرقی پارامیس سپاهان

جاروبرقی پارامیس سپاهان

جاروبرقی پارامیس یکی از بهترین تولیدات سپاهان جاروست که مصرف انرژی بهینه، بدنه مقاوم و تنوع رنگی بالایی دارد. با خرید پارامیس، یک جاروبرقی پرقدرت با مخزنی به حجم 21 لیتر می‌خرید که راحتی را به شما هدیه داده و دغدغه نظافت منزل‌تان را به حداقل می‌رساند.
تماس بگیرید
جاروبرقی خوابیده neco

جاروبرقی خوابیده neco سپاهان

جاروبرقی Neco یکی از ساده‌ترین و در عین حال باکیفیت‌ترین جاروبرقی‌های موشکی سپاهان جاروست که با رویکرد اقتصادی طراحی و تولید شده است. قدرت بالای موتور و فیلترهای چندمنظوره در کنار زیبایی ظاهری و سهولت در استفاده، این جاروبرقی را به محبوب‌ترین جاروبرقی برای مادربزرگ‌ها تبدیل کرده است.
تماس بگیرید
جاروبرقی اقتصادی اکونومی سپاهان

جاروبرقی اقتصادی اکونومی سپاهان

اکونومی یکی از بهترین جاروبرقی‌های تولیدی سپاهان جاروست که با رویکرد اقتصادی طراحی و تولید شده است. این جاروبرقی تک‌پروانه، مصرف انرژی بهینه‌ای دارد که با وجود تنوع رنگ و قیمت مناسبی که دارد، بهترین انتخاب است
ریال
جارو برقی سطلیP ECO

جارو برقی سطلیP ECO سپاهان

جاروبرقی peco یکی از اقتصادی‌ترین جاروبرقی‌های سپاهان جاروست. این جاروبرقی سطلی مانند سایر جاروبرقی‌های تولیدی این شرکت از کیفیت مطلوبی برخوردار بوده که تمام آن‌چه از یک جاروبرقی پرقدرت انتظار دارید را برایتان فراهم می‌کند.
ریال
جاروبرقی سطلی پارادایز سپاهان

جاروبرقی سطلی پارادایز سپاهان

موتور قدرتمند 1400 وات این جاروبرقی سطلی از نوع Domel و ساخت شرکت AEG است که مکش قدرتمندی را به کاربر هدیه می کند.
ریال
جاروبرقی خوابیده N PRO سپاهان

جاروبرقی خوابیده N PRO سپاهان

جاروبرقی Npro یکی از زیباترین و به‌روزترین جاروبرقی‌های موشکی است که با بهره‌گیری از تکنولوژی روز، برد 5 حالته لمسی و برچسب مصرف انرژی A، کیفیت را به شما هدیه می‌دهد
ریال