جستجو

دانه قهوه اسپرسو ۱۰۰ درصد عربیکا سالیز کد ۱۰۰۰۲۰۷

تولیدکننده: قهوه سالیز
عطر و طعم دلپذیر ، کرمای بسیار عالی ، در بسته بندی های استاندارد ، وزن یک کیلوگرم ،
قابلیت دسترسی: موجود در انبار
4,250,000 ریال
i h
زمان تحویل: تمام نقاط کشور 3 تا 4 روز کاری " در محدوده اصفهان تا قبل از وقت کاری همان روز "

قهوه اسپرسو ۱۰۰ درصد عربیکا سالیز کد ۱۰۰۰۲۰۷

ده‌ها گونه قهوه وجود دارد اما دو نوع دانه قهوه که در بازار تجارت قهوه حکمرانی می‌کنند دانه قهوه عربیکا و دانه قهوه روبوستا است. حدود ۷۰ درصد از تولید قهوه در جهان را دانه قهوه عربیکا تشکیل می دهد چون طعم و مزه بهتری نسبت به قهوه روبوستا دارد و از نظر قیمت نیز گران تر از قهوه روبوستا است. دانه قهوه روبوستا به طور طبیعی  کافئین بیشتری نسبت به دانه قهوه عربیکا دارد، قند کمتری دارد و کرم و خامه بیشتری تولید می‌کند ولی برخلاف عربیکا از عطر و طعم تلخ و خشنی برخوردار است.

دانه قهوه روبوستا نسبت به دانه قهوه عربیکا ارزان‌تر و رشد آن آسان‌تر است و به همین دلیل به یک دانه قهوه پرطرفدار برای ترکیب با عربیکا تبدیل شده است. قهوه اسپرسو ۱۰۰ درصد عربیکا سالیز کد ۱۰۰۰۲۰۷ فقط شامل قهوه عربیکا می باشد و اصلا با قهوه روبوستا مخلوط نشده است. این محصول سالیز از عطر و طعم بسیار خوشایند و نزدیک به طعم شکلات و شکر برخوردار است.

ویژگی های قهوه اسپرسو ۱۰۰ درصد عربیکا سالیز کد ۱۰۰۰۲۰۷

از آنجایی که دانه قهوه عربیکا نسبت به روبوستا کافئین بسیار کمتری دارد، قهوه اسپرسو ۱۰۰ درصد عربیکا سالیز کد ۱۰۰۰۲۰۷ در دسته قهوه های با کافدین کم قرار میگیرد و برای کودکان، افراد میانسال و کسانی که با کافئین بالا مشکل دارند، بسیار مناسب است. بهترین روش برای دم آوری قهوه اسپرسو ۱۰۰ درصد عربیکا سالیز استفاده از دستگاه اسپرسو ساز خانگی و صنعتی و موکاپات (اسپرسو ساز روگازی) است. قهوه اسپرسو ۱۰۰ درصد عربیکا سالیز کد ۱۰۰۰۲۰۷ در بسته بندی های کاملا استاندارد که باعث حفظ عطر و رایحه آن می شود، در فروشگاه آیدی کالا به فروش می رسد.

مشخصات محصولات
وزن 1 کیلوگرم
0.0 0
نقد و بررسی خود را بنویسید بسته
  • فقط کاربرانی که ثبت‌نام کرده‌اند می‌توانند نقد و بررسی‌ها را بنویسند.
*
*
  • بد
  • عالی
*
*
*