جستجو

Tefal

تفال یک شرکت فرانسوی تولید کننده لوازم آشپزخانه است. شرکت تفال فعالیت خود را از سال ۱۹۵۶شروع کرده است. امروزه محصولات تفال در بیش از ۱۲۰کشور دنیا به فروش می‌رسند  شرکت تفال در معرفی وسایل خانگی برقی نیز پیشرفت های زیادی دارد.

تفال یکی از بزرگترین تولیدکننده های لوازم خانگی و آشپزخانه در دنیا است و دارای محصولاتی همچون اتو تفال ، زودپز تفال ، سرخ کن تفال ، چای ساز و قهوه ساز تفال ، ظروف تفال و سایر لوازم آشپزخانه تفال است .

نام تفال (Tefal) از کنار هم قرار گرفتن ابتدای واژه‌های Teflon و Aluminium ساخته شده است. تفال به عنوان مخترع ظروف نچسب، نه تنها ظروف آشپزی مثل زودپز تفال و  سرخ کن تفال بلکه لوازم و تجهیزات کوچک خانگی را در جهان متحول کرده است.

نمایش به عنوان گرید فهرست
مرتب‌ سازی بر اساس
نمایش در هر صفحه
اتو مخزن دار تفال Tefal GV9620

اتو مخزن دار تفال Tefal GV9620

این محصول دارای قابلیت تولید بخار به صورت اتوماتیک ، خاموش شدن خودکار از مهم ترین ویژگی های این محصول می باشد،با توان 2600 وات است، مخزن این دستگاه 1.9 لیتر گنجایش دارد، دارای کابل برق بادوام و مقاوم برای حفظ ایمنی و طول عمر بیشتر ، کفی این اتو ضدخش و از جنس سرامیک می باشد.
137,000,000 ریال
اتو مخزن دار تفال Tefal GV5266

اتو مخزن دار تفال Tefal GV5266

این محصول دارای قابلیت تولید بخار به صورت اتوماتیک ، خاموش شدن خودکار از مهم ترین ویژگی های این محصول می باشد،با توان 2200 وات است، مخزن این دستگاه 1 لیتر گنجایش دارد، دارای کابل برق بادوام و مقاوم برای حفظ ایمنی و طول عمر بیشتر ، کفی این اتو ضدخش و از جنس دوریلیوم می باشد.
ریال
اتو مخزن دار تفال Tefal GV6721

اتو مخزن دار تفال Tefal GV6721

این محصول دارای قابلیت تولید بخار به صورت اتوماتیک ، خاموش شدن خودکار از مهم ترین ویژگی های این محصول می باشد،با توان 2200 وات است، مخزن این دستگاه 1.4 لیتر گنجایش دارد، دارای کابل برق بادوام و مقاوم برای حفظ ایمنی و طول عمر بیشتر ، کفی این اتو ضدخش و از جنس دوریلیوم می باشد.
ریال
اتو مخزن دار tefal مدل GV9563

اتو مخزن دار tefal مدل GV9563

دارای قابلیت تولید بخار لحظه‌ای و مداوم ، هشدار خالی بودن مخزن و خاموش شدن خودکار از مهم ترین ویژگی های این محصول می باشد، دارای پایه ضد لغزش و سرخوردن ،مجهز به قفل جهت ایمنی برای جابه‌جایی
ریال
تصویر از اتو مخزن دار tefal مدل GV711

اتو مخزن دار tefal مدل GV711

این محصول قابلیت کنترل دما را دارد و با فشردن دکمه بخار فرآبند تولید بخار را انجام می دهد ، دارای هشدار آماده به کار شدن و مناسب تمام پارچه ها است ، قفل جهت ایمن بودن در جا به جایی از دیگر ویژگی های منحصر به فرد این محصول است ، جنس بدنه این اتو از پلاستیک می باشد
ریال
اتو مخرن دار تفال مدل SV 8030

اتو مخرن دار تفال مدل SV 8030

این محصول دارای قابلیت تولید بخار به صورت اتوماتیک ، خاموش شدن خودکار از مهم ترین ویژگی های این محصول می باشد،با توان 2800 وات است، مخزن این دستگاه 1.8 لیتر گنجایش دارد، دارای کابل برق بادوام و مقاوم برای حفظ ایمنی و طول عمر بیشتر ، کفی این اتو ضدخش و از جنس سرامیک می باشد.
ریال